на Кина Автоделови-завртки Фабрика за навртки и производители |ВАНХАО

Автоделови-завртки Навртка

Краток опис:

1.Општ опис Место на потекло: Кина Име на брендот: Клиентот го специфицира Бројот на моделот: Сертификација на моделот: ISO 9001 2. Деловни услови Минимална количина на нарачка: 1000 парчиња Цена: Детали за пакување по договор: Извоз на пакување и употреба на палетата Рок на испорака: 30 дена: T/T Способност за снабдување: 1 милион/година 3. Опис: Име на производ: ЦЕВКА со навој и ЦЕВКА НА ПРЕДНА ЛЕГЕЊЕ Материјал: легиран челик, јаглероден челик Технологија: фалсификување и вртење и CNC маши...


Детали за производот

Ознаки на производи

1.Gопшт опис

Место на потекло: Кина
Име на брендот: Наведете клиент
Број на модел: Модел
Сертификација: ISO 9001

2.BУслови за употреба

Минимална количина за нарачка: 1000 парчиња
Цена: Може да се преговара
Детали за пакување: Извезете пакување и користете палета
Време на испорака: Во рок од 30 дена
Услови на плаќање: Т/Т
Способност за снабдување: 1 милион/годишно

3.Опис:

Име на производ: ЦЕВКА со конец и ЦЕВКА со навој за влечење

Материјал: легиран челик, јаглероден челик

Технологија: Ковање и вртење и CNC обработка и валани конци

Финиш: цинкување и хромирање и позлата со никел и облога и бојадисување со црн оксид и прав

0_22

_223

4.Апликации:

Авто деловисе единиците што го сочинуваат целиот автомобил и еден вид производ што му служи на автомобилот.Има многу видови автоделови, има многу незабележителни, но суштински додатоци, како што се предната цевка со навојна кука за влечење, поставување на положбата на предниот и задниот браник, дизајнирање на оптоварување на цевката со навој според тежината на целото возило, обезбедување на безбедноста на возилото во спасувањето од несреќа игра важна улога.

Нашата компанија е професионално производство на претпријатија за производство на автоделови.Контролната рака, стабилизаторот, шипката за влечење, иглата со топчеста глава имаат богато производствено искуство и техничка сила.Може да се обработи според цртежот и примерокот, квалитетот на производот е стабилен и прецизноста е висока, а барањата за квалитет на различни модели на брендови на производот може да се исполнат.

Спецификации:Може да се произведе со цртеж на клиентот.Ве молам испратете ми цртеж.

Конкурентна предност:

Главните производи на нашата компанија се: автоделови, делови за текстилни машини, додатоци за земјоделски машини, хардверски додатоци и други механички делови.Особено во производството на автоделови, попречно влечење прачка, топчест спој, водич механизам за поврзување прачка и други серии на додатоци за производи има акумулирано богато искуство, а обработката со длабоки дупки на шипката за влечење е на водечко ниво во индустријата.Нашата компанија располага со комплетна производствена опрема со CNC стругови, брусилки, програмабилни автоматски инструментални возила, машини за глодање, машини за дупчење и други повеќе од 80 комплети за механичка обработка Ready.Напреден и разумен дизајн на процесите, комплетна опрема за тестирање, искрено добредојде на пријатели од сите сфери на животот да се посетат, искрена соработка, иднина со победа-победа.

Најчесто поставувани прашања

П1: Дали сте трговска компанија или производител?

О: Ние сме фабрика.

П2: Дали обезбедувате приспособена услуга?
О: Да, ние обезбедуваме прилагодена услуга, како што е количината

П3: Дали сликата е иста со вистинските производи?
О: Да, но сликата покажува само дел од нашиот примерок, ако имате повеќе барања за големина или специфична големина за дизајн, ве молиме контактирајте со нас пред нарачката.

П4: Дали давате примероци?
О: Да, можеме да понудиме некој примерок

П5: Што е со опсегот на цените?
О: Единечната цена движеше зависи од различен суровина во времето, различен курс и квалитет итн.
За најновата цена, ве молиме испратете ни прашање.Ќе се обидеме максимално да одговориме на ова што е можно поскоро.

П6: Каков начин на испорака можам да изберам?
О: Примероците може да се доставуваат преку DHL, UPS, TNT, FEDEX итн.

П7: Кое е времето за испорака?
О: Зависи од количината на нарачката.

П8: Кој е начинот на плаќање?
О: Плаќање<=1000USD, 100% однапред.Плаќање>=1000 УСД, 30% T/T однапред, биланс пред испорака.

Ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате!


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја